|
ROK 2010
II miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków Rocznik 2003 0 Puchar Wojewody Lubuskiego
- wyróżnienie dla Kuby Dobrowolskiego za najszybciej strzeloną bramkę
ROK 2011
I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków O Puchar Starosty Gorzowskiego
- król strzelców turnieju - Kuba Dobrowolski z dorobkiem 11 bramek
- najlepszy bramkarz turnieju - Wiktor Trybuś
II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków w Solcu Kujawskim
I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej DAP CUP 2011 w Brodnicy
III miejsce w Turnieju Piłkarskim Koronowo Cup 2011 Roczników 2002 i młodsi
III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków O Puchar Wójta Gminy Kłodawa
III miejsce w Mini Mistrzostwach Europy Daichmann 2011 - Grupa Młodsza
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej SMYK CUP 2011 w Gnieźnie
V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej ŻAKI CUP 2011
- król strzelców turnieju Filip Borowski z dorobkiem 6 bramek
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej SPORT TEST CUP 2011
- król strzelców turnieju Kuba Dobrowolski z dorobkiem 4 bramek
VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Piłki Nożnej Dwunastka CUP 2011
V miejsce w Halowym turnieju Piłki Nożnej PIAST CUP 2011 w Gnieźnie
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Solcu Kujawskim
- król strzelców turnieju Norbert Rutkowski z dorobkiem 9 bramek
- najlepszy bramkarz turnieju Wiktor Trybuś
I miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków o Puchar Starosty Gorzowskiego
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz z dorobkiem 7 bramek
III miejsce w Turnieju O Puchar Dyrektora Szkół nr 4 z Oddziałami Sportowymi W Poznaniu Dla Roczników 2003 i Młodszych
ROK 2012
III miejsce w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Don Basco Cup Rocznika 2003 i Młodsi w dniach 7 - 8 stycznia w Szczecinie
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Jedynka Cup Rocznika 2003 i Młodsi w dniach 11 - 12 stycznia w Redzie
- najlepszy zawodnik turnieju Kuba Dobrowolski
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej ALGRA - KRÓL CUP 2012 w dniu 10.03.2012 w Solcu Kujawskim
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz
- król asyst w turnieju Kuba Dobrowolski
- wyróżnienie w turnieju Mateusz Rutkowski
Informacja na stronie internetowej Chemika
VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej ALGRA - KRÓL CUP 2012 w dniu 10.03.2012 w Solcu Kujawskim
- wyróżnienie w turnieju Norbert Rutkowski
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Koronowo CUP 2012 w dniu 25.03.2012
- najlepszy bramkarz turnieju Wiktor Trybuś
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Arena Krono CUP 2012 w dniu 21 - 22 kwietnia
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz
- wyróżnienie w turnieju Filip Borowski
- wyróżnienie w turnieju Norbert Rutkowski
Informacja na stronie internetowej Chemika
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim POMARTECH CUP 2012 w dniu 5 maja 2012 w Poznaniu
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej MOLKIP CUP 2012 w dniu 3 czerwca 2012 w Wałczu
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz
- najlepszy zawodnik turnieju Filip Borowski
- najlepszy bramkarz turnieju Wiktor Trybuś
I miejsce w rozgrywkach Deichmann Mini mistrzostwa Europy 2012 w Bydgoszczy - drużyna Holandii.
III miejsce w rozgrywkach Deichmann Mini mistrzostwa Europy 2012 w Bydgoszczy - drużyna Francji
III miejsce w Finale Finałów Mini mistrzostw Europy 2012 w Trzebnicy w dniach 16 - 17 czerwiec 2012 r.
- najlepsza zawodniczka turnieju Marta Twardowska
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Żaków o Puchar Wójta Gmina Kłodawa w Różankach w dniu 1 lipca 2012r
- najlepszy bramkarz turnieju Mateusz Olszewski
I miejsce w Wakacyjnym Turnieju Orlika O Puchar Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego
II miejsce w I Turnieju O Puchar Strarosty Średzkiego w Środzie Wielkopolskiej w dniu 10.11.2012
- najlepszy obrońca turnieju Jakub Dobrowolski
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Żaków Szkło Koncept CUP 2012 w Kórniku dnia 25.11.2012
- król strzelców turnieju Jakub Nęcka
- najlepszy zawodnik turnieju Fabian Trynkiewicz
- wyróżnienie - Wiktor Trybuś
Informacja na stronie internetowej Chemika
II miejsce w Ogólnopolski Turnieju Piłki Nożnej Żaków Jedynka CUP 2012 w Redzie w dniach 01 - 02.12.2012
- najlepszy bramkarz turnieju Wiktor Trybuś
VII miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Orlików o Puchar Starosty Gorzowskiego w dniu 09.12.2012
IV miejsce w Turnieju Piłkarskim Wda Stralfors CUP 2012 dla roczników 2002 w dniu 16.12.2012 w miejscowości Gruczno
- najlepszy zawodnik turnieju Jakub Dobrowolski
ROK 2013
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Złote Lwy Gdańskie w dniach 12-13 styczeń 2013
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz
- najlepszy bramkarz turnieju Wiktor Trybuś
Informacja na stronie internetowej Chemika
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej Orlików - Trzemeszno 9.02.2013
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz
III miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2002 w Osielsku dnia 17 lutego 2013
V miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego rocznika 2003 w Solcu Kujawskim dnia 9 marca 2013 (Zespół wystąpił pod przejściową nazwą Strzelby)
ZMIANA BARW DRUŻYNY - TERAZ TO JUŻ POLONIA BYDGOSZCZ
II miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 i młodszych FIT-MAX CUP 2013 w Bydgoszczy dnia 16 marca 2013
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz
- król asyst turnieju Jakub Nęcka
- wyróżnienia : Kuba Dobrowolski , Norbert Rutkowski
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Łęczyce w BożePolu Wielkim dnia 18-19 maja 2013
- król strzelców turnieju Jakub Nęcka
III miejsce w rozgrywkach Deichmann Mini mistrzostwa Europy 2013 (grupa U-11) w Bydgoszczy - drużyna Argentyny.
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Baltic Football Cup grupa U-10 Gdynia dnia 15-16 czerwca 2013. (Podsumowanie tutaj)
- król strzelców turnieju Fabian Trynkiewicz
- Jakub Nęcka wybrany do drużyny marzeń turnieju
I miejsce w w rozgrywkach ligowych Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014 w klasie orlików z imponującym dorobkiem bramek (tabela).
I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dragon - Diadora Cup o puchar burmistrza dzielnicy Bielany grupa U-11 (2003 rocznik). Warszawa dnia 09-10 listopada 2013.
VI miejsce w Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłkarskim U11 Szkołokoncept CUP. Kórnik dnia 23-24 listopada 2013.
I miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla rocznika 2003 ,,JEDYNKA CUP" o Puchar Dyrektora Morskiego Instytutu Rybackiego.
Reda dnia 30.11 - 01.12.2013.
ROK 2014
I miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla rocznika 2002 i 2003 ,,SANTOS CUP 2014".
GDAŃSK dnia 04.01 - 05.01.2014.
- król strzelców turnieju - Jakub Nęcka
- najlepszy zawodnik turnieju - Fabian Trynkiewicz
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej ,,GÓRNIK CUP 2014" o Puchar Prezydenta Miasta Konin.
KONIN dnia 25.01.2014.
- król strzelców turnieju - Mateusz Olszewski
I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla rocznika 2003 DAP TORUŃ CUP 2014 U11.
TORUŃ dnia 22.02.2014.
- najlepszy zawodnik turnieju - Jakub Nęcka
I miejsce w Turnieju Orlików - rocznik 2003 KORONOWO CUP 2014.
KORONOWO dnia 23.02.2014.
III miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 FIT-MAX CUP 2014 w Bydgoszczy dnia 1 i 2 marca 2014 - Drużyna Polonia II
IV miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 FIT-MAX CUP 2014 w Bydgoszczy dnia 1 i 2 marca 2014 - Drużyna Polonia I
III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 MEGA CUP w Inowrocławiu dnia 8 marca 2014
V miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 ALEKS CUP Ciechocinek dnia 9 marca 2014
I miejsce w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Orlika 2014
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 - Turniej przyjaciół UKS Jedynka Reda dnia 29 marca 2014
IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2003 i młodsi - BOCIAN CUP 2014 w Śremie dnia 24-25 maja 2014
I miejsce w rozgrywkach Deichmann Mini mistrzostwa Europy 2014 w Bydgoszczy - drużyna Ghany.
III miejsce w rozgrywkach Deichmann Mini mistrzostwa Europy 2014 w Bydgoszczy - drużyna Paragwaju.
V miejsce w rozgrywkach Deichmann Mini mistrzostwa Europy 2014 w Bydgoszczy - drużyna Jamajki.
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju miniEkstraklasa ZAWISZA CUP 2014 o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
BYDGOSZCZ dnia 21.06.2014.
Liga KPZPN ( sezon 2013/14 – kategoria Orlik grupa B1) – I miejsce rozegranych 14 meczy 39 punktów stosunek bramek 211 : 28
Liga KPZPN ( sezon 2014/15 – kategoria młodzik )
UKS Polonia IV – IV miejsce po rundzie jesiennej 9 meczy 15 punktów stosunek bramek 34 : 28
UKS Polonia II – I miejsce po rundzie jesiennej 9 meczy 27 punktów stosunek bramek 80 : 6
V miejsce Ogólnopolski Turniej U 11 Grześkowiak Cup Kórnik 10-11 listpoada 2014
II i IV miejsce w finałach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarka ( awans do finałów powiatowych drużyny z II miejsca )
I miejsce ORANJE CUP rocznik 2004 Konin
III i IV miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Jedynka Cup Reda 13 – 14.12.2014
|